Referenciák

Egyetemi, főiskolai rendezvények, gólyatáborok

  • ELTE TáTK gólyatábor
  • BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar gólyatábor
  • BME Gazdaságtudományi Kar gólyatábor
  • Budapesti Corvinus Egyetem gólyatábor
  • Budapesti Corvinus Egyetem mester gólyatábor
  • Testnevelési Egyetem gólyatábor
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem HÖK “Összerázó” rendezvény
  • Károli Gáspár Református Egyetem BTK HÖK gólyatábor
  • Zsigmond Király Főiskola gólyatábor
  • Fiatal Kultúrakutatók Szervezete
  • ELTE Természettudományi Kar gólyatábor
  • Budapesti Corvinus Egyetem “Bevonó” rendezvény
  • BME “Összerázó” rendezvény

Tánccsoportok

  • Black Time Hip-Hop Tánciskola
  • Starlight Dance Company
  • Jamland Hip-Hop Tánciskola
  • A-Force 1 Tánciskola
  • No Comment Hip-Hop Tánciskola
  • I am Dirty Dance Crew
  • DreaM Dance School
  • eLTE Tánciskola
  • Meteor Dance TSE
  • KÉKY LAJOS VMK, Hajdúnánási Gimnasztráda szakosztály
  • ADOL Mozgásművészeti Stúdió
  • LIL Stars Tánciskola
  • Phoenix Fusion Tánciskola
  • Black Top Tánciskola
  • Willpower Tánciskola
  • Blondy Busters Tánciskola
  • Everydance TSE
  • Valentine Tánciskola
  • Fenomén TáncSport Egyesület
  • Fiesta Tánccal az Egészségért Alapítvány
  • King Dance Team
  • Kék Duna Tánciskola
  • Perfekt Dance Táncsport Egyesület
  • Miskolci Dance Studió SE
  • Supernova TSE
  • Noár Dance Studió
  • Fairy Tales Ír Sztepptánc Egyesület
  • Kleopátra hastáncstúdió
  • Promontor TSK
  • Bonton Táncsport Egyesület
  • Spicc & Flex Táncegyüttes
  • Holiday Akrobatikus Rock and Roll SE
  • Mátra Táncsport Egyesület
  • Fashion Dance
  • Soobie-Doobie Klub
  • Gaby Dance School
  • KriAnGa Tánccsoport
  • Feeling TSE
  • Oktogon Tánc Centrum
  • Szám Tánc Kft.
  • Pro-Art Táncstúdió
  • Thália Táncművészeti és Sport Egyesület
  • Power Dance Team
  • Lehel-Melody Tánc-Sport Egyesület
  • Faatimah Keleti Mozdulatstúdió
  • Ritmus – Műhely – Kulturális- és Táncegyesület
  • GM Alapfokú Művészetoktatási Intézmény TMT
  • Street-Style TSE
  • Mirabell Táncklub
  • Planet Dance

Edzőtáborok

  • Nemzeti Utánpótlás-nevelési Intézet (Kézilabda Héraklész Bajnokprogram)
  • OSC Vívó Szakosztály
  • Csata DSE (ritmikus sportgimnasztika)
  • Budapesti Honvéd úszószakosztály
  • Szent István SE (futball)
  • BEAC Atlétikai Szakosztály
  • Szent Imre Diáksport Egyesület
  • Korona Sport Egyesület
  • Budagyöngye Fitness SE
  • Kempelen Farkas Gimnázium (kosárlabda)
  • Ferencvárosi Torna Club Utánpótlás szakosztály
  • U.M.E.I. Alapítvány
  • Stílus Kőbányai Úszóiskola és SE
  • Ferencváros Szabadidős SE
  • CSK Moszkva (orosz vízilabda csapat)
  • Tótágas Aerobic Sportegyesület
  • BHSE szinkronúszók

Harcművészeti csoportok

  • SHUHARI Karate Sportegyesület
  • RAION Karate SE
  • Magyarországi Shotokan Karate Egyesület
  • Agria Taekwondo és MMA Club
  • Törökbálinti Wushu és Shaolin Kung-Fu Egyesület
  • AC-SINUS Harcművészeti Sportegyesület
  • Ezüstfarkas Harcművészeti Egyesület
  • ICKAA – Hungary H.S.E.

Kulturális Csoportok

  • Budaörsi Zeneiskola (vonós- és fúvós tanszak)
  • Egri Önkormányzat Városi Diáktanács csapatépítő tábor
  • Hegyvidék SE Természetjáró Szakosztály
  • Sárospataki Szent Erzsébet Katolikus Iskola
  • Adácsi Szent Jakab Katolikus Iskola
  • Fónay Márta Amatőr Színjátszó Egyesület
  • Szivárvány Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  • Őze Lajos Művészeti Iskola
  • Budaörsi Majorett Csoport
  • Budaörs Néptánc Együttes
  • Széll Kulturális Egyesület (néptánc)
  • Veres Péter Gimnázium (néptánc csoportja)
  • Hangyabanda Színjátszó Társulat
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Balesetmegelőzési Bizottság
  • Országos Bűnmegelőzési és Közrendvédelmi Kht.
  • Osztrák-Magyar Európaiskola Alapítvány
  • Pulzus Mozgásstúdió
  • Debreceni Lycium Kör
  • Fiatal Kultúrkutatók Szervezete
  • Miklós Együttes
  • Bem Folklór Együttes
  • Ürömi Öröm Néptáncműhely

Speciális Csoportok

  • Eötvös Lóránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar Gyakorló Óvoda
  • Magyar Sclerosis Multiplex Társaság
  • Egyenlő Esélyt! Alapítvány
  • Az élet megy tovább Alapítvány
  • Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Diákotthon és Gyermekotthon (Martonvásár)
  • Budapest Főváros Önkormányzatának Gyermekotthona
  • Menyecske Gyermekotthon
  • Musztáng Lakásotthon
  • Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Diákotthon és Gyermekotthon (Girincs)
  • Bányai Júlia Gyermekotthon Újpest
  • Önkormányzatának Szociális és Egészségügyi Intézménye Gyermekjóléti Szolgálat
  • Szarvas – Újtemplomi Evangélikus Szeretetintézmények
  • Tessedik Sámuel Anya- és Gyermekotthon

 Számos óvoda, általános iskola, gimnázium és szakközépiskola
az ország egész területéről

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás